Вагонка дерев'яна

Вагонка дерев'яна

Вагонка дерев'яна виробництва фірми «Мед» це високо якісний і надійний продукт. Фірма «Мед» пропонує найкращі ціни і оперативні терміни виконання замовлень. Ми виконуємо повний цикл послуг. Деревообробний цех нашої фірми оснащений всім необхідним сучасним високотехнологічним обладнанням, починаючи модульною сушкою і закінчуючи лазерним станком з ЧПУ, який дозволяє наносити на вироби різноманітні художні орнаменти або написи.

Вагонка дерев'яна успішно застосовується для обшивки фасадів (блок-хаус), а також для обробки внутрішніх стін будинків, квартир, котеджів і т.д. На сьогоднішній день, ринок будматеріалів пропонує найширший асортимент різної продукції для обшивальних робіт, які за ціною набагато вигідніше ніж вагонка з натурального дерева. Однак цей фактор, не зміг витіснити вироби з натурального дерева, оскільки екологічна чистота продукту, прекрасний, презентабельний зовнішній вигляд, який ідеально підійде для будь-якого типу приміщення, і високі технічні показники матеріалу як і раніше залучають безліч клієнтів.

Вагонка дерев'яна ідеально підходить для обшивки різного роду поверхонь. Якщо стіни приміщення не рівні, за допомогою вагонки ви з легкістю зможете підправити подібний дефект.

Як правильно підбирати вагонку?

Вагонка дерев'яна

Спершу потрібно звернути увагу на породу деревини, оскільки кожна відрізняється своїми власними індивідуальними характеристиками (це може бути вагонка хвойних або листяних порід). Ці породи підходять для обробки різних приміщень за винятком бань і саун.

Потім необхідно визначити сорт деревини: «Екстра» (або 0), «А», «В» і «С». Від цього буде залежати ціна кінцевого продукту

Далі Ви вибираєте найбільш підходящий Вам профіль. Це може бути вагонка, а може бути євровагонка. Ці два терміни відрізняються між собою якістю обробленої деревини, різноманітністю профілю і наявністю вентиляційних канавок на тильній стороні євровагонки. Канавки служать повітрявідводами, які сприяють швидкому виведенню утворилися конденсатів.

Вагонка виробництва фірми «Мед» - це ідеальний варіант обшивального матеріалу, який задовольнить смаки найвибагливіших покупців і буде відповідати найвищим вимогам. Ви зможете використовувати вагонку дерев'яну для обшивки альтанок, саун, лоджій, котеджів і т.д.

У нас ви зможете вибирати серед різних порід дерев, таких як: ялина, сосна, вільха і липа. У відповідності до експлуатаційних ціляй вагонки, наші фахівці допоможуть Вам підібрати найбільш вдалий варіант, як за якістю, так і за ціною. Наявність обладнання, дозволить виконати будь-який вид послуг, незалежно від рівня складності. У нас ви можете замовити і купити вагонку дерев'яну за найвигіднішими цінами.

За більш детальною інформацією, або з питань замовлення звертайтесь до наших менеджерів, які нададуть Вам всю необхідну інформацію.