Вагонка блок хаус

Вагонка блок хаус

Вагонка блок хаус - це відносно новий вид оздоблювального матеріалу для нашої будівельної галузі. Напевно кожен з нас хоч раз задивлявся на будинку з брусу або зрубу. Багатьом подобається вид круглих колод, з яких побудовані будинки. Погодьтеся, що дерев'яний будинок виглядає досить привабливо, проте для його будівництва потрібно мати достатньо солідну суму. Таку проблему невідповідності бажань і можливостей може вирішити блок хаус.

Що ж собою являє даний тип вагонки? Лицьова сторона блок хауса нагадує колоду, бічні сторони мають спеціальні кріплення для швидкого і легкого монтажу, зворотна сторона має спеціальні пристосування для вентилювання і пази.

Вагонка блок хаус

Вагонка блок хаус виготовляється з просушеного дерева. Така обробка значно знижує можливість деформації. Наша компанія виготовляє цей вид вагонки з сосни, ялини та дерев листяних порід. Цей тип вагонки можна застосовувати для обробки дерев'яного будинку, також для маскування непривабливих стін з цегли або бетонних блоків. Крім того, плюсом цього виду оздоблювального матеріалу є легкість його заміни. При пошкодженні елементів оздоблення вам не потрібно розбирати все, щоб замінити один-два елементи. Конструкція дозволяє легко відокремити пошкоджені елементи і замінити їх новими.

Наша компанія виготовляє вагонку блок хаус, відповідно до сучасних вимог, суворо дотримуючись технологій. Вирішальним фактором при виборі деревини для виготовлення стає міцність, стійкість до вологи, красива текстура. Якщо вас найбільше цікавить стійкість до вологи блок хауса, його слід виготовити їх хвойних порід дерева, так як наявність смол відмінно запобігає просочування вологою. Вагонка блок хаус, яка прикрашає фасади будівель, повинна бути оброблена спеціальними антисептичними препаратами, які допоможуть запобігти гниття дерева.