Зруби

Зруби

Завжди залишаються затребуваними будинки з дерева, які отримали своє визнання ще в стародавні часи, своєю міцністю і натуральністю. Зазвичай матеріалом для таких будинків були і залишаються зруби дерева і, чуючи слово зруб, відразу виникає картинка дерев'яного будиночка за містом. Будинки з зрубів надзвичайно міцні і можна сказати вічні. Задумавши будівництво будинку зі зрубів, ми замислюємося, перш за все, про його безпеку. Не варто турбуватися. У сучасному світі існують такі технології обробки деревини, після якої вона стає максимально протипожежною та безпечною, зберігаючи міцність і екологічність.

Зруби

Використавши зруби для побудови свого будинку, Ви не помилитеся, адже такі будинки помітно виділяються на тлі інших будівель, вони оригінальні, шикарні, будь-який перехожий зверне на такий будинок свою увагу. Якщо в Ваших планах будівництво будинку, і Ви бажаєте використовувати зруби деревини, тоді без всяких сумнівів звертайтеся у фірму «МЕД». Сфера нашої діяльності - це деревообробна промисловість і виробництво дерев'яних виробів, а також монтаж готових виробів і будівництво приміщень з дерева, в тому числі зі зрубів. Ми самі заготовляємо і обробляємо деревину різних порід і виробляємо будівельні, оздоблювальні та ізоляційні матеріали високої якості для зведення солідних будівель. В асортименті нашої компанії є зруби таких порід: дуб, сосна, ялина та інші, які використовують для будівництва будинків, кафе, ресторанів, бань, саун. Такі споруди служать багато років.

Зводити приміщення будь-якого роду використовуючи дерев'яні зруби можна за містом і в місті, це модно і престижно серед людей різних країн. Такий будинок затишний, наповнений чудовою атмосферою та мікрокліматом, який створює запах деревини. А природне забарвлення дерева робить будинок ще більш унікальним.

Фірма «МЕД» забезпечить Вас всіма необхідними якісними і природними матеріалами. Замовте у нас зруби благородних порід дерев і побудуєте казковий будинок своєї мрії.