Російська лазня парилка

Російська лазня парилка

Дотримуєтеся традицій? Надзвичайно любите паритися в справжній російській лазні? Тоді, безумовно, Вам необхідно побудувати свою власну дерев'яну лазню, і наша фірма з радістю візьме на себе таке завдання. Висококваліфіковані майстри та фахівці нашої компанії займаються улюбленою справою, і з великою гордістю можуть назвати себе професіоналами!

Російська лазня, парилка - це відмінний засіб для наповнення сил і оздоровлення: зміцнюється імунітет, очищається організм. Дерев'яна лазня дієво піднімає настрій. Практично кожному знайоме, після подібної стародавньої процедури приходить відчуття оновлення. Тому, якщо у Вас є всі необхідні умови для того, щоб звести дерев'яну баню на власній ділянці, пропонуємо скористатися нашими професійними послугами.

Фірма «Мед» пропонує на замовлення проектування, будівництво і установку російської лазні під ключ. При спорудженні лазень наші високопрофесійні фахівці застосовують тільки екологічно чисті матеріали і високоякісне, надійне обладнання. Деревина, яка буде ідеально підходити для будівництва та оздоблення лазні на Вашій садово-дачній ділянці - це, як правило, липа та вільха. Фахівці нашої компанії, з багаторічним досвідом роботи, нададуть Вам професійну консультацію, а також допоможуть раціонально підібрати матеріали і обладнання для справжньої російської лазні.

Споконвіку російська лазня включає в себе три основних приміщення - душова, передбанник, і найважливіша її частина - парна. Традиційно російська лазня, парилка розраховані на кілька людей, тому, створюючи проект лазні, необхідно заздалегідь визначити, скільки людей будуть відвідувати одночасно Вашу майбутню баню. Спочатку при спорудженні російських лазень обмовляється планування, яка передбачає: парилку, тамбур, кімнату відпочинку і окремий санвузол. Як правило, інформація по будівництву виглядає таким чином:

  • загальна площа споруди;
  • висота поверху, товщина стін;
  • висота в конику, кількість поверхів

Здійснити замовлення можна в менеджерів фірми «Мед».