Виробництво вагонки

Виробництво вагонки

Виробництво вагонки здійснюється в деревообробному цеху нашої компанії. Деревообробка - це одне з новітніх напрямків, яке ми активно розвиваємо. Вагонка є найпоширенішим оздоблювальним матеріалом, який знову стає популярним. Протягом деякого часу роль дерев'яної вагонки знизилася, так як на ринку з'явився відносно дешевий оздоблювальний матеріал - пластикова вагонка. Вона виглядала незвично і відразу стала популярною. Через деякий час прийшло розчарування і розуміння, що нічого кращого, ніж натуральне дерево, бути не може.

Виробництво вагонки з дерева - непростий процес, який вимагає часу і зусиль. Запорукою якісного оздоблювального матеріалу є добре просушена деревина. Ми використовуємо у своїй роботі деревину дуба, сосни, ясена, ялини, липи - порід, характерних для нашої місцевості. Після того, як стовбур дерева буде розпиляний на дошки, їх відправляють в сушку. Добре просушену деревину ретельно обробляють, видаляючи нерівності і сучки з поверхні. Готова дошка проходить сортування на різні рівні якості в згідно з державним стандартом.

Виробництво вагонки з дерева орієнтоване на широке коло споживачів. Цей матеріал в залежності від його якості різниться за ціною. Залежно від призначення і розмірів вагонку умовно можна розділити на вагонку для обшивки стін, стелі, вагонка для обробки фасадів будинку і для інших цілей. Зараз знову популярною стала обробка деревом балконів і стін будівель. Крім цього, при будівництві справжньою лазні, її стіни обшиваються дерев'яною вагонкою.

Виробництво вагонки

Виробництво вагонки з натурального дерева здійснюється в обсягах відповідних попиту на ринку товарів. Ми можемо сказати, що нашу вагонку продають не тільки зі складу компанії, її можна знайти на полицях провідних супермаркетів будівельних матеріалів України. Ми виробляємо вагонку на замовлення, а також можемо виготовити її зі свого матеріалу або з матеріалу замовника. Вагонка з хвойних порід проводиться в трьох розмірах (0,5-0,6 м, 0,9-1,5 м, 2-4 м), вагонка з листяних порід проводиться в розмірі 1,2 - 1,8 м. Для обробки саун ми пропонуємо європейські стандарти вагонки.

Наша компанія пропонує широкий спектр послуг по обробці деревини і виготовлення виробів з дерева. Ми використовуємо новітнє обладнання у виробництві, що дозволяє нам випускати продукцію високої якості.