Перевага дерев'яної вагонки

Перевага дерев'яної вагонки

Дерево здавна вважалося одним з найнадійніших і якісніших будівельних матеріалів, який знаходить широкого застосування, при проведенні ремонтних, обшивальних робіт і т.д. Дерев'яна вагонка являє собою декоративну дошку, панель якої застосовується для обшивки стін, стель і ін.

Ключовою і найбільш важливою перевагою дерев'яної вагонки. Є її екологічна чистота - натуральний продукт, який виготовлений з цільної деревини. Саме цей вид продукту дозволяє повністю зберегти всі корисні властивості сировини, більш того, має презентабельний зовнішній вигляд. Природна краса текстури, її природний аромат, надають дизайну особливого стилю і настрою. Вагонка допомагає вирівнювати поверхні, регулює рівень вологості в приміщенні і створює сприятливий клімат.

Хтось може порахувати, що дерев'яна вагонка буде не настільки практичною - під результатом впливу сонячних променів і вологи, зовнішній вигляд дерева зіпсуватися, однак не варто переживати з цього приводу. На сьогоднішній день використовують різні спеціальні засоби і технології, які допомагають надовго захистити деревину від зовнішніх агресорів. Дерев'яна вагонка не набагато більше буде коштувати ніж звичайна пластикова вагонка, яка за вартістю теж може бути різна, проте порівнюючи технічні, механічні характеристики, а також екологічність сировини - дерев'яна вагонка має явні і виправдані переваги.

Перевага дерев'яної вагонки

Естетичні можливості дерев'яної вагонки також мають широкі можливості - красива, природна текстура, великий спектр колірних відтінків - від світло бежевого до темно червоного. Різні вироби з дуба користуються особливою популярністю, оскільки саме цей сорт деревини відрізняється не тільки високою міцністю, але і красивим кольором і текстурою. Якщо ж вам необхідно придбати вагонку для обшивки саун і лазень - рекомендують використовувати деревину липи, оскільки в цій деревині відсутні смоли, далі вона не так схильна до нагрівання, що мінімізує ймовірність опіків.

Ви зможете підібрати дерев'яну вагонку під будь-які цілі - обшивка балконів, лоджій, стін лазень, саун, внутрішня обшивка стін і стель будинків і котеджів. Всі витрати на даний будівельний матеріал повністю виправдовують і окупають себе - в замін ви отримуєте затишний інтер'єр і затишок.