Стеля з дерева

Стеля з дерева

Стелю з дерева можна зустріти в приватних будинках, кафе і ресторанах, офісах і магазинах. Така стеля надає відчуття тепла і затишку. Поступово споконвічно народний стиль обробки будинків і приміщень стає популярним. Дерево використовується для обробки стелі через його фізично-хімічні властивості, такі, як низька теплопровідність, міцність, довговічність, стійкість до впливу кислотних і лужних речовин. Крім того, природна текстура дерева може прикрасити будь-яке приміщення.

Обшивка стелі деревом може бути проведена різними способами і з застосуванням різноманітних матеріалів. Для тих, хто хоче зробити стелю з дерева, наша компанія пропонує широкий вибір дерев'яної вагонки з різноманітних деревних порід, характерних для території нашої країни. Вагонка, якою можна обшити стелю може бути різної форми (наприклад, опукла або увігнута), а також мати різноманітні види пазів, призначених для монтажу. Стелі з вагонки утримують тепло, а сам матеріал служить звукоізоляцією.

Також дерев'яні стелі можуть бути зроблені зі спеціальних панелей. Панелі вважаються найбільш дешевим варіантом. Сама панель для стелі виготовляється з деревини і покривається шпоном. Стеля з таких панелей може бути представлена в різних колірних варіантах, з нанесенням різноманітних малюнків, які повторюють текстури дерева.

Стеля з дерева

Одним з популярних видів стелі є рельєфна стеля. Така стеля з дерева може бути виконана з дерев'яних брусків. Рельєфні стелі можуть приховати нерівності стельової основи або пошкодження. Такі брусочки ідеально закріплюються на різноманітних поверхнях.

При замовленні матеріалу для обшивки стель, вам слід звернути увагу на обробку стель. Всі дерев'яні матеріали, що застосовуються для обшивки, обробляють спеціальними просоченнями, які запобігають займистість даного матеріалу, запобігають гниттю і зараження грибками.