Перголи, альтанки

Перголи, альтанки

Маючи свою ділянку, кожен намагається облаштувати його для максимального комфорту і зручності, а також бажає створити гарний і багатий вид ландшафтного інтер'єру. Тому багато хто встановлює перголи, альтанки, на задніх дворах, дачах, в садах. Це досить таки поширений спосіб уже кілька років. У чому полягає причина такої затребуваності в придбанні перголи та альтанки? Все дуже просто, адже обидві ці конструкції служать місцем для відпочинку, з їх допомогою ми можемо сховатися від пекучого сонця, вони дуже затишні і комфортні.

Прийшовши до нас з далекої Італії вони стали невід'ємною частиною в інтер'єрі садів, оскільки захищають і нас і рослини від попадання прямих сонячних променів, служать своєрідною прикрасою всієї ділянки. Що це? Звичайно ж, перголи. Альтанки також доповнюють загальний інтер'єр ділянки, адже це один з плодів архітектури, який створений для тихого, затишного відпочинку на природі в оточенні співаючих птахів і квітучого саду.

Перголи, альтанки

Найміцнішим і надійним матеріалом, який використовують для виготовлення конструкції перголи, альтанки є деревина. Вона має багато переваг серед інших матеріалів, і не поступається їм за якістю і надійності. Маючи своєрідну структуру, забарвлення, запах, деревина залишається єдиною і неповторною в своєму роді. Використовуючи деревину можна виготовляти конструкції різної форми, а сучасні технології дозволяють отримати розміри великих масштабів. Альтанки та перголи бувають різні. Перголи можуть бути у вигляді плетеної альтанки без двох стінок або у вигляді різьбленого тенту. Альтанки ж поділяють на закриті, відкриті, дитячі альтанки, альтанки-гриб і інші.

Якісні і міцні конструкції перголи, альтанки з натуральної сировини Ви можете замовити у вінницької фірми «МЕД». Деревообробна промисловість це одна з галузей, якою займається наша компанія вже багато років, і в якій ми досягли значних результатів, завдяки чому наша продукція може позмагатися зі світовими виробниками. У нас Ви знайдете великий вибір альтанок і пергол різних конструкцій, виконаних в авторському виконанні, серед яких неодмінно знайдете те, що підходить Вашому саду.