Перекриття

Перекриття

Міцність і надійність будь-якої будівлі залежить від якості будівельних і оздоблювальних матеріалів, а також від професіоналізму працівників. Кожна складова деталь відповідає за вихідний результат всього будівництва, від самого заснування, аж до перекриття. Однією з таких деталей є перекриття, їх основна функція - утримувати всю будівельну конструкцію.

Від того на скільки міцні перекриття, залежить яким буде вплив механічних деформацій і погодних факторів на побудований будинок. Ще на етапі проектування варто продумати всі деталі, вибрати необхідний матеріал і не забувати, що перекриття - це горизонтальна внутрішня захисна конструкція, вона розділяє суміжні приміщення по висоті. Зазвичай вони виконують роль несучої конструкції.

Є якісь певні вимоги до конструкції перекриття, а саме:

  • Вся конструкція повинна відповідати нормативним вимогам, що стосуються вогнестійкості і міцності;
  • Має добру звукоізоляцію і теплоізоляцію;
  • Потужність конструкції, завдяки якій застосовується для зведення важких і масивних конструкцій;
  • Навантаження не приводять до зміни форми перекриття;
  • Водостійкість, дозволяє застосовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю;
  • Екологічна чистота матеріалу, для можливості використовувати в різних приміщеннях.

Перекриття

Від потрапляння вологи всередину конструкції перекриття (в приміщення з підвищеною вологістю, наприклад санітарних вузлах) використовують спеціальний гідроізоляційний шар, який впроваджують в саму конструкцію.

Ви хочете придбати і встановити в своєму майбутньому будинку якісні і надійні перекриття? Тоді негайно звертайтеся у фірму «МЕД», де Ви знайдете відмінні матеріали для конструкції перекриття, що відповідають європейським і українським стандартам якості. У нас великий асортимент виробів і матеріалів з натуральної деревини, помірні ціни, обслуговування на вищому рівні, оперативне та якісне виконання замовлення. За додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів, вони проведуть грамотну консультацію і дадуть відповідь на всі питання.