Вікна дерев'яні дуб

Вікна дерев'яні дуб

Великим попитом завжди користуються вироби з натуральної деревини, оскільки вони володіють особливою міцністю і надійністю. Тому всіма і завжди цінуються вікна дерев'яні. Дуб вважають найпотужнішим і міцним серед інших благородних порід дерев, і його використовують для виготовлення різних виробів, в тому числі і вікон, якими оформляють дизайн будинків і елітних будівель. Серед вікон, виготовлених з різних порід дерев, провідну позицію займають саме вікна з дуба. Причина цього полягає в природі деревини.

Вікна можна виготовляти з таких порід дерев як сосна, горіх, ялина, вільха, ясен і дуб. Кожній породі притаманне своє індивідуальне забарвлення, кожна з них по-різному піддається обробці, у всіх є недоліки і переваги. Розглянемо, наприклад, сосну. Це одна з благородних порід деревини, вона має чітко виражений деревний запах, вироби з неї приємні на вигляд і дотик, оскільки сосна має більш м'яку текстуру. Не дивлячись на це, сосна поступається іншим породам по міцності і потужності. З упевненістю можна сказати, що найбільш міцними і надійними серед віконних рам є вікна дерев'яні дуб. За період росту, кілька сотень років, дуб виростає до значних розмірів, що зумовлює його міцність. Чим старше дерево, тим воно могутніше. Готові вироби з дуба мають здатність зберігати первинну форму протягом тривалого часу, менше інших на них впливає погодні прояви і механічні пошкодження. Встановивши в своєму будинку такі вікна дерев'яні, дуб багато років буде зберігати природну красу, буде насичувати повітря чистим киснем, створюючи неповторний і затишний мікроклімат в приміщенні.

Вікна дерев'яні дуб

Замовити виготовлення воістину якісних дерев'яних вікон з натуральної екологічно чистої деревини Ви можете у вітчизняного виробника дерев'яних виробів - фірми «МЕД». У нас сервіс на високому рівні, великий вибір і доступні ціни. Пам'ятайте, що вікна дерев'яні дуб - це гарантія високої якості і довговічності. Такі вікна завжди будуть затребуваними і цінними в усьому світі.