Кухонні меблі на замовлення

Кухонні меблі на замовлення

Кухня це не проста кімната в квартирі або будинку. Це не просто місце, де готуються пироги, запікається м'ясо, смажиться картопелька і ріжуться салатики. Кухня по праву може вважатися душею будинку, адже саме з цією кімнатою виникають найтепліші асоціації. А доповнити і прикрасити ці асоціації допоможе красиві, якісні кухонні меблі. У такій атмосфері господині буде в рази приємніше готувати, а вечірні посиденьки і чаювання стануть більш затишними та комфортними.

Кухонні меблі на замовлення - послуга, яку пропонує фірма «Мед». Ми пропонуємо не тільки виготовлення, але і розробку дизайну проекту, який буде відповідати всім вашим вимогам і побажанням. Замовляючи меблі за індивідуальним проектом, ви в точності підганяєте меблі під реальні параметри Вашої кухні. Тут розрахується кожна деталь: площа і розміри робочої зони, кухонного столу, розташування холодильника і плити, площа для вільного простору. Важлива кожна деталь, так як уся сім'я, і ​​особливо господиня повинні відчувати комфорт і максимально доступну свободу пересування.

Не менш важливим питанням при виготовленні кухні на замовлення є замальовка деталей і елементів кухонних меблів, таких як відсіки, шафки і т.д. Ви повинні визначитися з їх загальною кількістю і бажаним розташуванням. В індивідуальних проектах розраховуються також такі деталі як виділення спеціальних зон, серед яких можуть бути розкладні столики для маленької дитини або, наприклад, місце для домашнього вихованця. При створенні проекту будь-якого об'єкта, незалежно від того кухня це або вітальня, до уваги беруться правила ергономіки і дизайну. Що це означає?

В першу чергу - всі меблі на кухні повинні бути не просто красивими, а функціональними і практичними, що в свою чергу разом вирішує питання естетичного та презентабельного зовнішнього вигляду. Господиня повинна відчувати себе впевнено і вільно: полички з найосновнішими предметами повинні бути під рукою, в організованому порядку, для того щоб можна було максимально швидко і продуктивно готувати різні смаколики і солодощі.

Кухонні меблі на замовлення

Фірма «Мед» пропонує виготовлення кухонних меблів на замовлення. Наші дизайнерські рішення неодмінно порадують Вас своєю практичністю і оригінальністю. Ми пропонуємо високу якість роботи і прийнятні ціни. Якщо ви хочете зробити замовлення або вас цікавить, будь-яка додаткова інформація щодо дизайну меблів і її виготовлення, звертайтеся до наших менеджерів, які проведуть для вас детальну консультацію.