Корпусні меблі

Корпусні меблі

Як каже давня приказка: мій дім - моя фортеця! Кожен день ми повертаємося в рідні стіни в пошуках миру, тиші, йдемо до наших рідних і близьких. Ніде людина не відчуває себе таким захищеним, як в рідному домі.

Дизайн інтер'єр квартири - своєрідне відображення внутрішнього світу і смаку господаря, проекція його уявлень про затишок, практичність і комфорт. Погодьтеся, переступивши поріг будь-якого приміщення, ми мимоволі оцінюємо обстановку, формуючи враження. Це стосується і власного житла - до нього ми ставимося з особливою любов'ю, звертаючи увагу на всі найдрібніші деталі, намагаючись підбирати будь-який елемент декору так, щоб він гармонійно поєднувався із загальним стилем інтер'єру, доповнюючи атмосферу.

Одним з найважливіших елементів дизайну є меблі. Сучасні дизайни пропонують всілякі варіанти проектів меблів для віталень кухонь, дитячих, спалень і т.д. Великою популярністю користуються корпусні меблі, які складаються з окремих жорстких частин: пеналів, шаф, столів, тумб і стелажів.

Корпусні меблі можуть виготовлятися з ДСП або масиву дерева. Як супутні додаткові матеріали, широкого застосування знаходять скло і метал, доповнюючи і прикрашаючи її. Корпусні меблі однаково підходять як для офісного інтер'єру, так і квартирного, різниця лише в моделі і стилі проекту. Фірма «Мед» пропонує виготовлення корпусних меблів на замовлення. Наші дизайнери розроблять для Вас унікальні, ексклюзивні макет-проекти корпусних меблів під будь-який інтер'єр.

Корпусні меблі

Вам потрібно буде лише вказати точні розміри приміщення і поділитися Вашими ідеями, які ми постараємося максимально точно втілити в життя. Сучасне автоматизоване обладнання дозволяє виконувати широкий спектр послуг в оптимально короткі терміни. Ми гарантуємо високу якість роботи і найприйнятніші ціни, оскільки ми є виробниками.

Серед продукції, що виготовляється послуги:

  • Шафи купе
  • Комоди
  • Кухонні меблі
  • Куточки для кухонь
  • Меблі в дитячі кімнати
  • Офісні меблі
  • Столи (журнальні, комп'ютерні, письмові і т.д.)

Якщо ви хочете зробити замовлення або Ви хочете отримати будь-яку іншу інформацію щодо виготовлення корпусних меблів, звертайтеся до наших менеджерів за вказаними номерами телефонів.