Конструкція альтанки

Конструкція альтанки

Альтанкою називають конструкцію, яка служить захистом від погодних проявів і для відпочинку. Їх розташовують так, щоб з них виднівся гарний вигляд. Це вдале доповнення ландшафтного дизайну своєї ділянки, і своєрідна ланка, що створює цілісність і гармонію всього екстер'єру.

Конструкція альтанки буває дуже різноманітною, завдяки впливу різних народів і культур за довгі роки їх існування. Тому, на сьогоднішній день існує великий вибір альтанок, вони можуть бути з ґрунтовою підлогою, мати утеплені стіни, вікна з віконницями, декоративну різьбу по дереву і багато іншого. Всі ці особливості створюють сприятливі умови для проведення часу і для зустрічей з друзями і рідними.

Конструкція альтанки

Можна будувати альтанки з каменю, цегли, але найпоширеніша і затребувана це дерев'яна конструкція альтанки. Ви запитаєте чому? Тому, що деревина це якісний, міцний, натуральний матеріал, який прослужить дуже багато років. Такі альтанки в спекотний період послужать тінню і прохолодою, а в холодну пору року будуть теплим і затишним укриттям. Створити надійну конструкцію альтанки зможуть лише кваліфіковані фахівці, які підберуть хороший і необхідний матеріал, створять проект і виготовлять продукт. Тут приймаються до відома побажання та особисті переваги клієнта. Конструкція альтанки може бути виконана за східним стилем - має косі або прямі лінії без змісту стін. Або ж це може бути старовинний російський стиль. Така альтанка прикрашається писаними віконницями і різьбленням, що створює казковий і дивовижний вид. Звичайно ж, робити остаточне рішення Вам.

Всі необхідні будівельні матеріали або готові конструкції дерев'яних альтанок ви можете придбати у фірми, виробника різних дерев'яних виробів - «МЕД». Також ми пропонуємо проектування конструкцій будь-якого рівня складності. У своєму виробництві використовуємо лише якісну деревину благородних порід дерев і сучасні технології та обладнання. Зробіть замовлення у нас, і Ваша конструкція альтанки буде бездоганною, прослужить довгі роки і буде тільки радувати Вас.