Виготовлення дерев'яних вікон

Виготовлення дерев'яних вікон

Коли мова заходить про вибір вікон все більше людей замислюються, які ж вікна краще встановити в своєму будинку? Це обумовлено тим, що сьогодні існує великий вибір вікон. Але погодьтеся, кожен хоче, щоб в його будинку стояли якісні, надійні вікна, які створюють затишок і поєднуються з інтер'єром та екстер'єром приміщення. З давніх-давен вікна призначені для освітлення приміщення і для його провітрювання, тому чимало важливо через які вікна дивитися на зовнішній світ. Постійно залишаються затребуваними саме вікна з дерева, тому виготовлення дерев'яних вікон набрало дуже великих обертів серед багатьох компаній, представлених на ринку.

Виготовлення дерев'яних вікон

Серед різних матеріалів, саме виготовлення дерев'яних вікон передбачає збереження природного походження деревини, її чистоту і функціональність. Все це дає можливість встановлювати такі вікна в різних приміщеннях, в тому числі в дитячих кімнатах. Велике значення відіграє використання сучасних технологій, завдяки яким деревина легко обробляється і дає потрібний результат. В процесі виготовлення вікон, зазвичай використовують деревину різних порід дерев, яка за фактурою міцна і довговічна, а ручна робота майстрів робить готовий продукт вишуканим і красивим.

Вітчизняний виробник дерев'яних виробів, фірма «МЕД» пропонує свої послуги з виготовлення дерев'яних вікон, використовуючи технології, що відповідають європейським і українським стандартам. В ході роботи використовуємо екологічно чисту натуральну сировину, хороші кріпильні матеріали. Виконуємо на замовлення такі види конструкцій вікон:

  • поворотне вікно;
  • глухе вікно;
  • поворотно-відкидні вікна;
  • горизонтально-розсувні вікна;
  • підйомно-розсувні вікна;
  • підвісні вікна.

За своїм оформленням кожне вікно оригінальне, так як при проектуванні участь приймає сам замовник, вимоги якого вносять свої корективи в дизайн. Якщо виготовлення дерев'яних вікон йде зі склопакетом, тоді присутня гнучкість матеріалу, в результаті чого можна отримати раму будь-якої форми: традиційної та незвичайною. Дізнатися розцінки і переглянути каталог виробів Ви можете на нашому сайті.