Головна

Виготовлення вагонки з дерева

Виготовлення вагонки з дерева користується популярністю на ринку будматеріалів нашої країни. Незважаючи на те, що ринок заповнений новими і більш дешевими матеріалами, такими, як пластикова вагонка, популярність дерева і виробів з нього не падає. З появою пластика багато фірм почали працювати виключно з ним, але з часом, смаки замовників змінилися і на відміну від більш дешевих матеріалів, дерево стало користуватися популярністю.

Причинами вибору дерев'яних матеріалів клієнтами будівельних компаній стають дослідження вчених. Вже давно доведено, що наявність великої кількості пластику в будинках і квартирах шкодить здоров'ю людини, особливо, якщо пластиком оброблені кухні.
Виготовлення вагонки з дерева

Виготовлення вагонки з дерева передбачає використання різноманітної деревини, як листяних, так і хвойних порід дерев. Наша компанія використовує характерні для території України породи дерев у виробництві, такі, як сосна, ялина, ясен, липа і дуб. Найбільш підходящим і довговічним матеріалом для виготовлення вагонки вважається липа. Вона ідеально підходить для проведення робіт по зовнішній і внутрішній обробці будинку, балконів та інших житлових або господарських приміщень.

Поверхня вагонки включає в себе спеціальні пази і шипи. Вони зроблені для зручного і легкого кріплення на будь-яких поверхнях. Використання дерев'яної вагонки може надати відчуття затишку будь-якому приміщенню.

Виготовлення вагонки може бути застосовано, як до просушеної деревини, так і до свіжої деревини. Вагонку можна укладати, як вертикально, так і горизонтально, в залежності від побажань замовника. На даний момент постачальники будматеріалів розрізняють два види дерев'яної вагонки - євровагонка і звичайна вагонка. Відмінними рисами цих двох типів оздоблювальних матеріалів можуть бути довжина і ширина, прийняті для Європи і звичні для нас.

Якщо вас зацікавила інформація про вагонку і ви вирішили придбати або замовити її у нас, звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті. Ми надамо вам консультацію по будь-яких питань, що стосуються дерева, допоможемо з вибором деревини для обробки будинку, надамо інформацію про видах вагонки і способи її кріплення. Нашим постійним клієнтам ми надаємо знижки. При необхідності консультації на місці наші фахівці приїдуть до вас і оцінять ситуацію на місці. Виготовлення вагонки і її продаж здійснюються на базі нашої компанії. Ми сформували базу постійних клієнтів, які регулярно отримують інформацію про розширення асортименту і оновлення цін, акціях і вигідних пропозиціях.