Готові альтанки

Готові альтанки

Архітектурою називають мистецтво проектувати і будувати споруди та будівлі. Плоди архітектури створюють людям необхідне середовище для їх діяльності і життя, яке відповідає естетичним поглядам і технічним можливостям. Одним з таких творінь архітектури є альтанки. Альтанка це невелика споруда, яка служить для відпочинку в саду, на дачі, за містом. Також їх часто встановлюють біля кафе і ресторанів. Для тих, хто цінує свій час і бажає встановити альтанку, підходящим варіантом будуть готові альтанки, вони дуже різноманітні і оригінальні.

Вінницька фірма «МЕД» пропонує Вам придбати готові альтанки, виготовлені з натуральної сировини, тобто екологічно чистої деревини. Ми маємо великий досвід у виробництві виробів з дерева та будівельних матеріалів високої якості. Досягти високого рівня своєї роботи ми змогли завдяки наступним принципам:

  • наявність сучасних технологій і обладнання;
  • використання натуральної деревини найвищої якості;
  • постійний контроль якості;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • розробка проектів на замовлення;
  • прийнятні ціни і гнучка система знижок;
  • кваліфікована робота майстрів;
  • виконання замовлення «під ключ».

Готові альтанки

У нашому асортименті є готові альтанки різних форм, розмірів, конструкції. Сюди входять відкриті і закриті альтанки, альтанки-гриб, дитячі альтанки, квадратні, круглі і багато інших. Все залежить від того скільки людей має вміщувати альтанка і від її призначення. Адже відкриті альтанки призначені для використання тільки в теплу погоду, а закриті підходять для будь-якого часу року. Оформлення та дизайн повинні відповідати загальному дизайну ділянки, на якому буде встановлена ​​альтанка. В цілому дерев'яні альтанки створять затишну атмосферу і комфорт для відпочиваючих.

Під час обробки наші майстри обробляють деревину необхідними засобами, які роблять її стійкою до вогню і до деревних шкідників, що ще більше робить конструкцію безпечною в експлуатації. Також всі конструкції альтанок максимально міцні, надійні і довговічні.

Зробити замовлення на придбання готових альтанок від фірми «МЕД» можна у наших менеджерів за номерами телефонів зазначених нижче.