Двері

Двері

Двері є складовою частиною інтер'єру будь-якого приміщення, це своєрідна візитна картка будинку, куди ми входимо. Вони закривають і надійно захищають внутрішній світ приміщення від зовнішнього.

Для виготовлення дверей використовують різні матеріали, але початковим було дерево, яке служило сировиною для предметів побуту. І сьогодні дерево залишається широко використовуваним для виготовлення різних предметів, в тому числі і дверей, адже воно легко обробляється і дає бажаний результат. Двері з дерева відмінно виглядають, вони міцні і завжди залишаються затребуваними. Деревина має особливі властивості, характерні лише їй і ніякому іншому матеріалу:

  • екологічно чистий матеріал;
  • деревина міцна і надійна, вона служить впродовж багатьох років;
  • має природне забарвлення і запах;
  • естетично красива;
  • підходить під будь-який інтер'єр і екстер'єр.
  • двері міжкімнатні

Двері

Серед різних порід дерев для виготовлення дверей частіше використовують дуб, ялина, сосна, горіх, клен та інші. Все залежить від уподобань споживача.

За своїм призначенням двері бувають вхідні та міжкімнатні. В наявності у фірми «МЕД» є обидва види дверей, також виготовляємо дерев'яні двері на замовлення. Фахівці нашої фірми розроблять і підберуть дизайн дверей, який буде відповідати загальному дизайну приміщення, а також виконають всі Ваші вимоги та побажання. У нас працюють професійні майстри з великим досвідом роботи, всі роботи виконуються на високотехнологічному обладнанні, використовується якісна фурнітура та аксесуари. І все це для того, щоб Ви отримали дерев'яні двері відмінної якості за істотно не високими цінами. Ми працюємо без посередників, так як фірма «МЕД» сама є виробником.

Щоб отримати додаткову інформацію про нас і нашої продукції використовуйте меню сайту. Замовити виготовлення дверей можна у менеджерів компанії за вказаними контактними телефонами. Звернувшись у фірму «МЕД» ви отримаєте оригінальні, потужні двері «під ключ».