Двері для лазні

Двері для лазні

Дерев'яні двері для лазні завжди користувалися особливою популярністю. Так як вони не тільки чудово виглядають, але і мають безліч переваг. По-перше - безпека і екологічна чистота, по-друге - довговічність і міцність, вплив зовнішнього середовища їм не страшно, і, нарешті, по-третє - дизайн подібних дверей може бути самим різноманітним, і серед різноманітних моделей вкрай легко підібрати двері, які будуть абсолютно поєднуватись з дизайном інтер'єру будівлі.

Фірма «Мед» займається виготовленням дверних конструкцій на замовлення. Пропонуємо дерев'яні двері для лазні, власного виробництва. Представляємо широкий модельний ряд, вироблений з різних порід дерева (дуб, липа, сосна, ялина, і т. д.). Двері мають велику стійкість до високих температур, впливу вологи і пари. Висококваліфіковані фахівці нашої компанії допоможуть Вам підібрати не тільки двері необхідного розміру, але і з радістю проконсультують про те, які фактури і кольору найкраще підійдуть для Вашої лазні, або парного приміщення. В основному, клієнти замовляють у нас двоє дверей - вхідні, що відокремлює вимір задоволення від зовнішнього світу, і двері в парилку. Зрозуміло, чим більше передбачено приміщень, тим більше буде потрібно і дверей - з передбанника в кімнату відпочинку, з тамбура в передбанник, і ін. Замовляючи двері, слід враховувати всі нюанси - породу деревини, площа парилки, і навіть ширину полиць. Надаємо можливість вибрати дивно красиві дерев'яні двері, прикрашені художньою різьбою, а також інший варіант - двері з суцільною фактурною поверхнею.

Розробляємо на замовлення дизайн проекту дверей. Досвідчені дизайнери фірми «Мед», у відповідності з усіма Вашими вимогами і побажаннями, створять оригінальний проект в самі мінімальні терміни реалізації. Здійснити замовлення на виробництво дверей в лазні можна в менеджерів нашої компанії, за вказаними номерами телефонів. Відмінна якість, високий сервіс і вигідні ціни - все це тільки у нас!