Будинки зі зрубу

Будинки зі зрубу

Дерев'яні будинки зі зрубу або брусу цінуються і залишаються в тренді багато років серед жителів усіх країн. Що ми маємо на увазі вживаючи слово зруб? Зруб є стіни рубаної дерев'яної споруди, які зібрані з шліфованих колод. Вже готові колоди встановлюють одну на іншу з з'єднанням по кутах і з виступаючими кінцями колод. Раніше зрубами були лазні, хати, інші споруди, які були частиною дерев'яної архітектури.

Будинки зі зрубу вважаються потужними і надійними, оскільки деревина це самий унікальний і неповторний будівельний матеріал. Дерево природний, екологічно чистий, міцний, довговічний матеріал, який бездоганно підходить для будови будинків. Деревина володіє такими характеристиками:

  • механічно міцна, має невелику об'ємну вагу;
  • теплоізоляція, завдяки чому зберігається тепло в приміщенні;
  • вологостійкість: структура деревини «дихає» і пропускає повітря крізь свої мікропори, вогкість не відчувається, навпаки кисневий баланс утримується на високому рівні і все це створює особливий мікроклімат, сприятливо впливаючи на оточуючих.

Будинки зі зрубу фото

Знайти якісні зруби благородних порід дерев Ви можете у вітчизняного виробника натуральних будівельних матеріалів і різних дерев'яних виробів - у фірми «МЕД». Великий досвід роботи, наявність сучасних технологій і кваліфікованих фахівців дає можливість споруджувати такі дерев'яні будинки:

  • будинки зі зрубу
  • будинки з клеєного або профільованого брусу
  • будинки з оциліндрованих колод
  • дерев'яні котеджі

Такі дерев'яні споруди, маючи натуральну, природну текстуру будуть відрізнятися від інших будівель своїм шикарним і привертає видом. Наша фірма виконає роботу «під ключ» на замовлення від забезпечення будівельними матеріалами і створення проекту до завершення будівельних робіт.

Зробити замовлення можна у наших співробітників, а також переглянути розцінки, види матеріалу і роботу устаткування Ви можете на нашому сайті. Будемо раді співпрацювати з Вами.