Дизайн меблів

Дизайн меблів

Гарні меблі - прикраса квартири.

Підбираючи меблі, необхідно враховувати не тільки їх ергономічність і дизайн, але і функціональність. Крім елементу декору, меблі виконують дуже важливу практичну функцію - зберігання речей. Одяг, аксесуари, взуття, ліжка, білизна і безліч інших речей ви неодмінно будете ховати в шафу. І ось тут необхідно продумати кожну деталь, для того щоб Ви без змогли розмістити всі свої речі.

Дизайн меблів

Інтер'єр вашої квартири відображає Ваш смак, а також створює атмосферу і настрій. Для того, щоб підібрати якісні меблі, необхідно звернутися до фахівців, які створять проект, побудований відповідно до Ваших переваг і побажань. Фахівці розроблять грамотний проект, дотримуючись усіх правил дизайну і стилю. При моделюванні проекту дизайну меблів враховуються такі чинники:

  • Стилістика інтер'єру (кухня, дитяча, вітальня і т.д.)
  • Загальна квадратура приміщення
  • Місце для вільного простору
  • Ергономічність дизайну меблів
  • Функціональність і практичність меблів
  • Кольорове рішення дизайну

Спочатку, перед початком розробки проекту, підбирається матеріал, з яким в подальшому має бути робота. Клієнт може вибирати корпусні меблі з ДСП або ж з натурального дерева. Тут кожен вибирає матеріал на свій смак, керуючись власними уподобаннями та фінансовими можливостями. Меблі з дерева - це класика. Елегантність і стриманість матеріалу, задає стиль розкоші і багатства. Такі меблі неодмінно стануть окрасою будь-якого інтер'єру, будь то вітальня або спальня. Універсальність дерева полягає не тільки в його високих і механічних характеристиках і показниках, що в свою чергу дозволяє виготовляти з дерева не тільки предмети меблів, але і різні аксесуари.

Дизайн меблів з дерева - традиційний стиль. Ось уже протягом багатьох століть, дерево широко використовується в різних сферах, в тому числі і в дизайні інтер'єру, прикрашаючи різні приміщення, «вдихаючи в них життя». Сучасною альтернативою дерев'яних меблів є корпусні меблі з ДСП. Саме вони приваблюють тисячі клієнтів своїм зовнішнім видів, функціональністю і можливістю розробки будь-якого дизайну, який має на увазі також поєднання таких матеріалів, як скло, метал і т.д. Послуга дизайну меблів дозволяє створювати проект, який починається з питанням про колірне поєднання і закінчуючи кількістю ніш, полиць і інших елементів, буде повністю відповідати Вашим побажанням.

Фірма «Мед» пропонує послугу розробки дизайну меблів на замовлення. Оригінальні, креативні проекти, що підкреслюють і доповнюють інтер'єр, створюючи атмосферу затишку і комфорту.