Дерев'яні двері

Дерев'яні двері

Будь-який будинок має невід'ємну складову частину, а саме двері. Вони служать захистом від зовнішнього середовища і від небажаних гостей. Серед варіації матеріалу, який служить для виготовлення дверей, найнадійнішим і перевіреним часом є дерево. Саме дерев'яні двері мають не погану репутацію серед споживачів різних країн. Такі двері міцні, якісні, відмінно зберігають тепло, не пропускають протягів, створюють відчуття безпеки і затишку.

Дерев'яні двері фото

Фірма «МЕД», яка існує на ринку України не один рік, виготовляє дерев'яні двері на замовлення з натуральної деревини кращих сортів. У нас Ви знайдете великий вибір матеріалу. У своєму виробництві ми використовуємо деревину хвойних і листяних порід дерев, все залежить від смаку і переваг замовника. Під час проектування участь приймає безпосередньо сам замовник, який може внести свої корективи, і повірте, всі вони будуть виконані беззаперечно, адже клієнт завжди правий. В результаті чого, готовий продукт унікальний і оригінальний.

Якщо Вам необхідні вхідні двері, тоді як матеріал краще використовувати дуб, оскільки це більш тверда порода і досить потужна. Для міжкімнатних дверей часто використовують листяні породи дерев, їх можна встановлювати в будь-яких приміщеннях. Також такі двері добре підходять для саун і лазень, оскільки під час нагрівання вони випаровують цілющі аромати, що добре впливає на організм.

Наша компанія виготовляє дерев'яні двері таких видів:

  • фільончасті, мають склопакет, підходять для установки в квартирах і будинках;
  • глухі (не відчиняються), використовують для лазень і саун;
  • орні і розсувні;
  • класичної форми або у формі арки;
  • різьблені і гладкі.

Всіх кого зацікавила дана інформація, просимо звертатися до менеджерів фірми «МЕД», вони проведуть професійну консультацію, ознайомлять з асортиментом бажаної продукції. Наші дизайнери розроблять унікальний проект, підберуть гарний стиль оформлення і декору, щоб Ваші дерев'яні двері були неповторними і завжди привертали увагу оточуючих.