Дерев'яна пергола

Дерев'яна пергола

Прикраса саду - улюблена справа кожного садівника. Це стосується висадки різних декоративних, плодових рослин, а також і установки необхідних конструкцій, для створення сприятливих умов росту рослин. Однією з таких конструкцій є дерев'яна пергола, яка знайома нам дуже давно. Перголи мають італійське походження, вони представляють собою повиту зеленню конструкцію подібну арці, яку обсаджують виноградом або іншими кучерявими рослинами. Вони створюють тінь на відкритих ділянках саду або парку, захищаючи від прямого попадання сонця. Одночасно перголи служать і для затінення і для прикраси всього саду.

Дерев'яна пергола фото

Спочатку конструкція перголи була простою на вигляд, але через багато років, перголи змінилися, вони стали мати естетичний зовнішній вигляд, створювати акцент на загальному тлі саду. Сьогодні перголи виготовляють з різних матеріалів, але зрівнятися з якістю і міцністю деревини не може ні один з них. Тому, дерев'яна пергола займає лідируючі позиції запитання серед споживачів. Такі перголи можна виготовляти вручну або за допомогою новітніх технологій, які дають більш бездоганні форми, також можна отримати конструкцію чималих масштабів. Виділяють два види конструкції перголи: різьблений тент і плетена альтанка, яка не має двох стінок. Вибір стилю і декору виконання робить перголу унікальною і неповторною. Дерев'яна пергола, виконана в оригінальному дизайні, стане прикрасою саду і ділянки в цілому.

Вітчизняний виробник дерев'яних виробів - фірма «МЕД», представляє Вашій увазі широкий асортимент конфігурацій перголи, авторське дизайнерське оформлення, розробка різних будівельних проектів. Всі вироби і матеріали виключно натурального природного походження, деревина найвищої якості і міцності. Наші ціни відповідають нашій якості. Дерев'яна пергола від фірми «МЕД» - це воістину надійність, міцність, унікальність конструкції.