Блок-хаус

Блок-хаус

Безумовно, будь-яке будівництво, будь то будинок або лазня, дуже серйозна і відповідальна справа, яка передбачає ретельне планування і розробку в ході створення проекту. Обшивка будинку, це один з етапів будівництва, завдяки чуму, споруда набуває необхідного зовнішнього вигляду. Багатьом людям подобаються дерев'яні будинки зі зрубів, вони думають, що здійснити таке будівництво досить складно. І вони мають рацію, адже працювати зі зрубами колод це завдання не з легких. На щастя багатьох, вже існує оптимальний варіант, яким можна замінити зруби - це блок-хаус.

Що ж являє собою блок-хаус?

Блок-хаус - це спеціально вистругана дошка, типу вагонки, яка виконується у вигляді сегмента, а саме колоди циліндричної форми, призначена для внутрішньої і зовнішньої обробки будівель і приміщень різної конструкції і форми. Внутрішня сторона дощок такого типу гладка, тому їх використовують для обшивки різних будівель. Лицьова сторона має округлу форму, завдяки чому створюється ідентичний зовнішній вигляд хатинки з колод. Останнім часом, використовувати блок-хаус для облицювання будинку, стало поширеним серед споживачів, оскільки це вигідно з економічної сторони. Така облицювальна дошка надає стильного і красивого зовнішнього вигляду будь-якому будинку.

Блок хаус фото

Багатьом з нас траплялась не одна будівля, для обшивки якої використовували блок-хаус, і всі з упевненістю твердять, що вони мають дивовижний зовнішній вигляд. Для тих, хто бажає обшити свій будинок, замінивши зруби деревини на блок-хаус, свої послуги пропонує фірма «МЕД». У нас Ви знайдете необхідний оздоблювальний матеріал високої якості. Наші співробітники дадуть Вам професійну консультацію, розрахують необхідну витрату матеріалу, а також виконають обшивку будівлі в короткі терміни. Наші ціни відповідають можливостям середньостатистичного споживача, і відповідають якості виконаних робіт та міцності матеріалу. Придбайте блок-хаус у нас, і перетворите свій звичайний будинок, в казковий будиночок. Він буде повністю відповідати складеному з колод і прикрашеного різьбленням дому.